כתבה שיווקית מקצועית,

פרסום ברמה עיתונאית​

בזכות רקע עיתונאי וניסיון רב בעיתונות הארצית המובילה בישראל, אנו מתמחים בכתיבת כתבות שיווקיות או כתבות תדמית לפרסום בעיתונות, באאוטבריין או בטאבולה

צור קשר

ניסוח כתבת תדמית או כתבה שיווקית

כתיבת כתבה שיווקית או כתבת תדמית לעסק, דורשת איזון מיוחד בין שימוש בשפה אובייקטיבית מצד אחד, לבין שיווק וקידום מטרת הכתבה מצד שני, מכיוון שמדובר בכתבה ולא בפרסומת.

כתבה כזו צריכה לשמור על שפה משכנעת, ברורה וממוקדת, ומצד שני לא להיות בוטה, “דוחפת” או מכירתית מדי, ולעניין את הקוראים כדי לקבל את תשומת לבם.

היתרון שלנו: שנים של ניסיון בעיתונות, מומחיות בשיווק

בזכות רקע עיתונאי וניסיון רב שנים באתרים מובילים בישראל, ביניהם TheMarker, “כלכליסט”, קבוצת “ידיעות תקשורת” ועוד, בשילוב התמחות מיוחדת בשיווק ובפרסום, צוות מליס מצטיין בכתיבת כתבות שיווקיות וכתבות תדמית ברמה הגבוהה בארץ.

אנו שמים דגש על מבנה הכתבה, איכות הכתיבה והעריכה, בנוסף לניסוח כותרות וטקסטים מדויקים ואפקטיביים כדי להשיג את המטרה המבוקשת.

קידום באתרי תוכן: טאבולה ואאוטבריין

פרסום כתבה שיווקית דרך אתרי התוכן המובילים בישראל באמצעות טאבולה או אאוטבריין, הוא שיטה שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם ככלי הטוב ביותר להשיג חשיפה רחבה, מיצוב של החברה, העברת מסרים עמוקים בצורה חכמה ולבסוף – לידים איכותיים שמייצרים מכירות.

בשילוב עם טופס יצירת קשר המופיע בסוף הכתבה, ניתן לתרגם את הכתבה השיווקית לפניות איכותיות המגיעות מלקוחות פוטנציאליים ישירות אל כתובת המייל של המפרסם.

פרסום מסחרי באתרי תוכן

ניתן לפרסם כתבות שיווקיות גם דרך האגף המסחרי של אתרים מובילים לחדשות ואקטואליה כמו Ynet, Walla ועוד. העלות לפרסום כזה בדרך כלל יקרה הרבה יותר מפרסום בטאבולה או אאוטובריין, וסובלת מחסרונות נוספים:

  1. אם לא שילמתם גם על קידום הכתבה בעמוד הראשי, היא תקבל חשיפה נמוכה מאוד.
  2. השליטה על התוכן מוגבלת ותלויה בשיקולי העורכים.
  3. ברוב המקרים לא ניתן לשתול טופס לידים בסוף הכתבה, שהוא קריטי לקבלת פניות רלוונטיות.

כתבת תדמית לעסק או לחברה

פרסום כתבת תדמית הוא דרך מצוינת לספק מידע על המוצר או השירות שאתם מספקים, בעיתון מסוים או באתר תוכן.

חשוב להקפיד על כתיבה בסגנון שישרת את כל הצדדים ויאפשר לאתר או לעיתון לפרסם את הכתבה כפי שהיא. כתיבה סיקורית, מעניינת ואובייקטיבית לכאורה, שגם מעבירה את המסרים שחשוב לכם שיעברו בדרך מעודנת – היא הכרחית כדי להשיג את מטרת הפרסום. כתבת תדמית יכולה להיכתב גם עבור האתר שלכם, או עבור חומר פרסומי אותו תרצו לחלק ללקוחותיכם.

מליס דיגיטל: כתבות בסטנדרט עיתונאי

מליס דיגיטל הוא משרד תוכן ושיווק דיגיטלי הפועל משנת 2012, ומפיק כתבות תדמית וכתבות לפרסום באאוטבריין וטאבולה עבור שורה ארוכה של חברות ועסקים בישראל, ביניהם סוזוקי, עץ ועצה, האוניברסיטה העברית, המכללה לישראל, המכללה לנדל”ן של רימקס, “המקום” בתל אביב, חברות נדל”ן רבות,  המרכז הרפואי “בריאותא” באר שבע ורבים אחרים.

מה עוד אנחנו עושים?

בנוסף לכתיבת כתבות שיווקיות וכתבות תדמית, אנו מספקים ללקוחותינו מגוון שירותי תוכן נוספים, ביניהם כתיבת תוכן לאתרי אינטרנטקידום תוכן שיווקי באאוטבריין או פרסום בטאבולהניסוח הודעות לעיתונותכתיבה שיווקיתקופירייטינגפרסום בפייסבוק ועוד.

לטיפים שלנו לכתיבת כתבה שיווקית לחצ/י כאן >>

הפרויקטים שלנו