קופירייטינג טוב הוא שילוב

של רעיון יצירתי ותוכן מדויק

קופירייטר צריך לדעת לכתוב, אבל לפני הכל – הוא חייב לדעת למכור. הקופירייטינג שלנו כולל תוכן שיווקי איכותי, משלב הרעיון ועד לסיום העיצוב. והתוצאות? מדהימות

צור קשר

שירותי קופירייטינג וכתיבה שיווקית

מליס דיגיטל היא סוכנות שיווק ותוכן, המספקת שירותי קופירייטינג (קופי) לכל צורך שיווקי באינטרנט או בדפוס, משלב הרעיון ועד לתוכן הסופי, הכולל כתיבת תוכן שיווקי איכותי ועריכה קפדנית.

השירותים שלנו כוללים ניסוח מודעות, באנרים ודפי נחיתה, קופירייטינג לסלוגן, שם לעסק, פרופיל חברה, פלייר או ברושור, כתיבה ועריכה של תוכן לאתרים ועוד.


קופירייטינג המשלב מומחיות בתוכן ובשיווק

קופי טוב מבוסס על כתיבה שיווקית ברורה, מעניינת ומניעה לפעולה. קופירייטר טוב הוא כזה שגורם לקורא לקלוט את המסר השיווקי מבלי שיתבלבל מעודף טקסט, ריבוי מסרים או עיצוב שגוי – ומצליח לקדם את תהליך המכירה באמצעות תוכן.

כדי להצליח לעשות את זה, קופירייטר צריך להיות מומחה תוכן, מכירות ושיווק, לדעת איך למשוך לקוחות פוטנציאליים ולגרום להם להתעניין בעסק שלך.

 

גם כתיבה שיווקית, וגם קידום במנועי חיפוש

כשנדרש קופירייטינג לאינטרנט, כל תוכן שיווקי הנכתב לאתר חייב להיות מותאם לגולש, אך גם למנועי חיפוש. היום, קופירייטר צריך להבין בכתיבה שיווקית ובמכירות – אבל להיות גם מומחה לאינטרנט ולקידום אתרים, לדעת איך לגרום ללקוחות פוטנציאליים לקרוא את התוכן השיווקי על העסק שלך, להכיר את הדרכים הנכונות שיובילו אותם לאתר האינטרנט או לדף הפייסבוק העסקי שלך – ולהניע אותם ליצור איתך קשר.

מה ההבדל בין קופירייטינג לדפוס לקופירייטינג לאינטרנט?

קופירייטינג לחומרים שיווקיים בדפוס שונה לחלוטין מקופירייטינג לאתרי אינטרנט, ולכל אחד מהם מבנה, סגנון ומטרות אחרות: באתר אינטרנט, המסר חייב לעבור באופן ברור, מיידי – ולהניע את הגולש לפעולה.

לעומת חומרים שיווקיים בדפוס, התלויים במידה רבה בעיצוב ובאיכות ההדפסה, באתרי אינטרנט קופי איכותי ומוקפד הוא אחד הגורמים העיקריים שיובילו את הגולשים מלכתחילה אל אתר האינטרנט דרך מנועי החיפוש – והוא זה שיכריע אם יחליטו להישאר באתר או לסגור את החלון ולעבור לאתר אחר.

אנחנו יודעים איך למשוך אליך את הלקוחות הנכונים!

לצוות מליס דיגיטל ניסיון של יותר מ-15 שנים בשיווק, קופי לדפוס ולאינטרנט, עריכת תוכן וניהול תוכן בעיתונות הארצית ובאתרי אינטרנט מובילים בישראל.

אנו מספקים שירותי קופירייטינג בעברית ובאנגלית, תוכן לאתריםתוכן שיווקיפרסום ושיווק בפייסבוק לחברות וארגונים מובילים בישראל, ביניהם סוזוקי ישראל וקבוצת מכשירי תנועה, המשרד לעלייה ולקליטה, הרשות לפיתוח הנגב, עיריית באר שבע, פיליפ מרטינ’ס ישראל, משרד עו”ד מיתר ליקוורניק ורבים אחרים.

 

* כל שירותי הקופירייטינג במליס ניתנים בעברית או באנגלית וכוללים עריכה לשונית.

הפרויקטים שלנו