ניוזלטר שיווקי ומניע לפעולה?

הכל תלוי בתוכן.​

ניוזלטר הוא כלי שיווקי ותיק, אשר באמצעות קופירייטינג נכון ואטרקטיבי – יכול לנתב את הנמענים לאתר האינטרנט, לביצוע הזמנות או ליצירת קשר. מעוניין בתוכן לניוזלטר? פנה אלינו!

צור קשר

כתיבת תוכן לניוזלטר

הפצת ניוזלטר תקופתי לרשימת תפוצה היא כלי שיווקי אפקטיבי מאוד, המאפשר לך לשמור על קשר עם לקוחות או לקוחות פוטנציאליים, מכרים וקולגות, ולעדכן אותם באופן קבוע במידע חדש ורלוונטי, מוצרים או הצעות מיוחדות.

כשהוא נשלח באמצעות מערכת דיוור מתקדמת (כדוגמת אקטיבטרייל או רב-מסר, למשל), יתרונו הגדול של הניוזלטר הוא בשליחת מסר למספר רב של נמענים מבלי להיחסם או להיחשב “דואר זבל”, וכמובן – באפשרות לפלח את קהל הנמענים לפי מאפיינים מסוימים, ולהתאים את המסר השיווקי שתרצה להעביר לכל קבוצה בנפרד.


מה יהפוך את הניוזלטר שלך למצוין? 

לאחר הפצת ניוזלטר, ניתן לקבל ממערכת הדיוור נתונים מדויקים לפתיחות, הקלקות ועוד – המהווים מדד טוב להצלחת הניוזלטר שהופץ, ולהפקת לקחים לקראת ניוזלטרים עתידיים.

ככלי שיווקי המתבסס במידה רבה על קופירייטינג טוב, ניוזלטר מוצלח יהיה כזה הכתוב בצורה אטרקטיבית ומעניינת, שתוביל את הנמענים לביצוע הפעולות המבוקשות, מפתיחת המייל ועד לכניסה לאתר, לביצוע הזמנה או ליצירת קשר באופן כללי.


שירותי תוכן ופרסום נוספים

בנוסף לכתיבת תוכן לניוזלטר, אנו מספקים מגוון שירותי כתיבה שיווקית וכתיבת תוכן לדפוס ולאינטרנט, כמו פרסום כתבות, פרסום בטאבולה או פרסום באאוטבריין, כתיבת תוכן לאתרים, תוכן לדפי נחיתה, פרסום בפייסבוק, ניהול דפי פייסבוק, ניהול אינסטגרם ועוד.

הפרויקטים שלנו