כתיבת תוכן לדף נחיתה:

ברור, ממוקד, מניע לפעולה​

כשהוא מתוכנן היטב וכולל את המסר השיווקי הנכון, דף נחיתה יכול להיות כלי מכירות מצוין לכל עסק, ולייצר לידים איכותיים

צור קשר

תוכן שיווקי לדף נחיתה

דף נחיתה טוב הוא כזה שעוסק בנושא אחד בלבד: מוצר יחיד, הזדמנות מיוחדת או מבצע מסוים שהחברה מעוניינת לשווק.

דף נחיתה מורכב מעמוד אחד, הוא תמציתי מאוד, ומטרתו היחידה היא לעניין את הגולש במוצר ולהניע אותו לפעולה וליצירת קשר. עבור עסק או חברה המעוניינים לשווק מוצר או שירות ייחודי, דף נחיתה הוא פתרון פרסומי מצוין. כשהוא מנוסח ומעוצב בצורה נכונה, דף נחיתה יכול להפחית את כמות הפונים הלא רלוונטיים, להגדיל משמעותית את כמות הלידים , וכמובן – גם את המכירות.

על ידי הקפדה על תוכן קצר, ממוקד והדגשת היתרונות הרלוונטיים של המוצר או השירות שלך, אנו נדאג לייצר עבורך דף נחיתה עם מסר ברור, קצר ומניע לפעולה. מסר שיגרום לגולש להבין מיד מה מציעים לו, כדי שיחליט באותו רגע אם הוא מעוניין ליצור קשר, ולא יחפש מידע נוסף במקומות אחרים. חדות, בהירות ועיצוב ידידותי הם הגורמים שהופכים דף נחיתה למוצלח ואפקטיבי.

זקוק לתוכן איכותי לדף נחיתה? אנחנו הכתובת!

אנו מספקים שירותי כתיבת תוכן לדפי נחיתה בהתאמה אישית ולסגנון הכתיבה המועדף – רשמי, שיווקי או אישי. כתיבת התוכן מתבססת על שאלון מוצר וקהלי יעד שהלקוח נדרש למלא בפירוט ועל מידע נוסף שיידרש על פי הצורך, ועוברת עריכה קפדנית עד לקבלת הנוסח הסופי. לצוות הכותבים של מליס ידע רב בניתוח שוק וקהלי יעד, כתיבת תוכן שיווקי וניהול תוכן באינטרנט, וניסיון עשיר בקופירייטינג לדפי נחיתה.       

בנוסף לכתיבת תוכן לדפי נחיתה, אנו מספקים מגוון שירותי תוכן לדפוס ולאינטרנט, כגון כתיבת תוכן לאתריםעריכת תוכןפרסום בפייסבוקניהול דפי פייסבוקניהול אינסטגרםקופירייטינג ועוד. 

הפרויקטים שלנו