הצוות שלנו

אנו משרד דיגיטל המורכב מקבוצה מובחרת של אנשי שיווק, תוכן ופרסום. המומחיות שלנו: יצירת תוכן איכותי וניהול קמפיינים חכמים שמובילים לתוצאות מדהימות, פעם אחר פעם

צור קשר

אודות מליס דיגיטל

מליס היא סוכנות דיגיטל ותוכן שהוקמה בשנת 2012, ומספקת שירותי תוכן, פרסום כתבות בתשלום, שיווק באינטרנט וייעוץ שיווקי לחברות ולעסקים בישראל.  

עם ניסיון של יותר מ-15 שנה בפרסום ושיווק, כתיבה, עריכה וניהול תוכן בעיתונות ובאינטרנט, אנו מפיקים תוכן איכותי ומנהלים קמפיינים חכמים באמצעות מחקר מעמיק, כתיבה בהירה וקולעת, פילוח מדויק של קהל היעד הרצוי ובחירה נבונה של פלטפורמת הפרסום המתאימה ביותר לקמפיין. 


צוות מובחר מתחומי העיתונות והפרסום

הצוות שלנו מורכב מאנשי תוכן ושיווק, ובנוסף אנו שותפים עסקיים של חברות מובילות בתחומי הפרסום, בניית אתרים וקידום אתרים, ביניהם מרקטיזם, קליקאון ושקד פרסום. המומחיות שלנו היא כל מה שקשור בשיווק ופרסום דיגיטלי (בעיקר), משלב התוכן ועד לעיצוב ולפיתוח – תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד, עד לסיום מושלם של כל פרויקט.

שירותי המשרד כוללים כתיבה ופרסום כתבות תוכן ברמה עיתונאית, פרסום בטאבולה, פרסום באאוטבריין וקידום בפייסבוק, מיתוג ועיצוב גרפי, כתיבת תוכן שיווקי, בניית אתרים ודפי נחיתה, ניהול תוכן לרשתות חברתיות, ייעוץ שיווקי, כתיבה ועריכה של תוכן לאתרים ממגוון תחומים. הסוכנות מחזיקה בשלושה אתרי תוכן: מגזין התוכן web-mine.co.il, מגזין הנדל”ן וההשקעות richer.co.il ומגזין הרכב enginz.co.il.

מליס מנוהלת על ידי מלי סנדלר בקר – עורכת בכירה, יועצת שיווקית ומומחית לשיווק באמצעות תוכן, המגיעה עם ניסיון עשיר בעיתונות הארצית המובילה (“TheMarker”, “כלכליסט”), וידע נרחב בתחומי הפרסום והשיווק באינטרנט. בעלת תואר ראשון במשפטים ותקשורת ותואר שני במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל אביב, בוגרת לימודי פרסום וניו מדיה מטעם מקאן אריקסון ישראל.

הפרויקטים שלנו