ניסוח הודעה לעיתונות:

כל טקסט הופך לסיפור חדשותי​

צוות מליס מגיע מרקע עיתונאי בכיר וניסיון רב בתחום יחסי הציבור, ומצטיין בכתיבת הודעות לעיתונות עם כותרת אטרקטיבית וניסוח מדויק לפרסום אפקטיבי בתקשורת

צור קשר

כתיבת הודעה לעיתונות

הודעה לעיתונות משמשת ארגונים, חברות ועסקים המעוניינים לפרסם ידיעה מטעמם בכלי התקשורת על אירוע, מוצר חדש או הישג משמעותי.

לפני שליחת הודעה לעיתונות לרשימה ארוכה של כתבים ועורכים, חשוב לזכור שכל עיתונאי מקבל לידיו עשרות הודעות כאלה מדי יום. כדי למשוך את תשומת לבו, להקל על עבודתו ולהגדיל את סיכויי הפרסום – הודעה לעיתונות חייבת לפתוח בכותרת מצוינת ולהיות מנוסחת באופן ברור, מעניין ופופולרי.

היתרון שלנו: רקע נרחב בעיתונות, פרסום  ויחסי ציבור

צוות מליס מגיע מרקע עיתונאי וניסיון של שנים רבות באתרים מובילים כמו “כלכליסט”, “TheMarker” ועוד. בזכות היכרותנו הקרובה עם התחום, אנו מצטיינים בכתיבת הודעות לעיתונות שמצליחות לעבור את מחסום הכתב או העורך ובעלות סיכוי גבוה לפרסום, עם כותרת אטרקטיבית וניסוח מדויק שמשיג תוצאות.

מה עוד אנחנו עושים?

בנוסף לניסוח הודעות לעיתונות, כתבות שיווקיות וכתבות תדמית, אנו מספקים ללקוחותינו מגוון שירותי תוכן כגון קופירייטינגכתיבה שיווקיתתוכן לאתרי אינטרנטניהול עמודי פייסבוק ואינסטגרםפרסום בפייסבוק ועוד.

הפרויקטים שלנו