ניהול קמפיין ופרסום בטאבולה:

קידום כתבה באתרי תוכן​

טאבולה (Taboola) היא הפלטפורמה הגדולה בארץ לפרסום תוכן שיווקי. אנו מפיקים כתבות ברמה עיתונאית, לצד ניהול הקמפיין ופרסום בטאבולה שמייצר לידים איכותיים

צור קשר

פרסום בטאבולה: כתבות תוכן שמייצרות לידים

שיווק באמצעות תוכן הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לגיוס לידים חדשים ואיכותיים במיוחד. השיטה שלנו פשוטה – ועובדת: כתבה שיווקית טובה שעושה רושם של כתבה עיתונאית מעניינת ואוביקטיבית, מתפרסמת באתר כמו ynet ובעשרות אתרי תוכן נוספים – ומאפשרת לגולשים להשאיר פרטים בסוף הכתבה לצורך יצירת קשר. 


איך עובדת שיטת הפרסום של טאבולה?

טאבולה (Taboola) היא הפלטפורמה הגדולה בישראל לפרסום כתבות וקידום תוכן שיווקי באינטרנט. פרסום בטאבולה מאפשר קידום כתבות שיווקיות באתרי תוכן מובילים כמו ynet, “גלובס” ו”ישראל היום”, כך שייחשפו בפני עשרות אלפי גולשים מדי יום.

כדי למקסם את כמות הפניות המגיעות מלקוחות פוטנציאליים, בכל כתבה שלנו המקודמת בטאבולה מופיע טופס לידים לצורך איסוף פרטי קוראים המתעניינים במוצר או בשירות המוצג בכתבה – ומגיעים היישר אל תיבת המייל.


איפה רואים את הכתבות שמתפרסמות בטאבולה?

בסוף כל כתבה שהגולש קורא, משובצים קישורים לכתבות נוספות שעשויות לעניין אותו – וביניהן הכתבה השיווקית המקודמת בתשלום. בלחיצה על הקישור, המודעה מובילה את הגולש אל התוכן המקודם, פעמים רבות מבלי שהקורא כלל מודע לכך שעבר לגלוש באתר אחר.

 

כמה דוגמאות לכתבות וקמפיינים שלנו:


למה כדאי לפרסם בטאבולה?

  • פרסום כתבות באתרי תוכן מהפופולריים בישראל: ynet, “ישראל היום”, “גלובס”, ועוד.
  • קידום מסר שיווקי מעמיק באמצעות פרסום כתבה מפורטת ומנוסחת היטב.
  • זה אפילו לא נראה כמו פרסומת: הכתבות משובצות בין הכתבות הרגילות באתר.
  • הנעה לפעולה: בסוף כל כתבה, הקוראים מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני.
  • בניית קהל יעד איכותי: קוראי הכתבה נשמרים כקהל יעד, לצורך שיווק חוזר בפייסבוק או בגוגל.

 

מתעניינים בפרסום כתבה?
צרו קשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.


השיטה שלנו לפרסום כתבות

משרד מליס דיגיטל הוא בין המשרדים הראשונים בישראל לפרסום בטאבולה ופרסום באאוטבריין, עם ניסיון של מאות קמפיינים, כמעט בכל תחום אפשרי – מנדל”ן ועד הייטק.

הצוות שלנו מורכב מעיתונאים לשעבר בעיתונות הכלכלית המובילה בישראל, המייצרים כתבה שיווקית מנוסחת היטב – תוך הקפדה על מבנה ותוכן איכותי ברמה גבוהה. אנו נפיק את הכתבה וננהל את הקמפיין והקידום הממומן של הכתבות תוך אופטימיזציה שוטפת במשך כל תקופת הפרסום – להשגת התוצאות הטובות ביותר.

כל הכתבות שלנו מאוחסנות באתר התוכן Web-Mine.co.il.


פרסום כתבות בטאבולה ושירותי תוכן נוספים

העבודה איתנו תבטיח לך תוכן ברמה הגבוהה ביותר בענף הדיגיטל הישראלי, לצד פרסום כתבות חכם, מדויק ומניעות לפעולה.

זאת, הודות לידע ולמקצועיות יוצאי הדופן של הצוות שלנו – יותר מ-15 שנות ניסיון בעיתונות ארצית ובאתרי אינטרנט מובילים, ביניהם דסק החדשות ומוסף שוק ההון של “כלכליסט” ו-“TheMarker”. 

בין הלקוחות שכתבנו עבורם תוכן שיווקי ניתן למנות את טוגדר השקעות המונים, המכללה האקדמית רמת גן, האוניברסיטה העברית, חברת אזורים, קבוצת הורוביץ, סוזוקי ישראל וקבוצת מכשירי תנועה, עץ ועצה ועוד רבים אחרים.

 

מתעניינים בפרסום כתבה?
צרו קשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

הפרויקטים שלנו