עריכת תוכן ברמה עיתונאית,

לאתרי אינטרנט ולדפוס

עם יותר מ-15 שנות ניסיון בניהול תוכן, עריכה עיתונאית, עריכת תוכן שיווקי ותוכן לאתרי אינטרנט, כל התכנים שלנו נכתבים ונערכים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

צור קשר

עריכת תוכן

עריכת תוכן ברמה גבוהה היא לא רק עריכה לשונית והגהה – עריכה גם תכנון מחדש של מבנה התוכן, סדר הפסקאות, מיקום הכותרות והנוסח המדויק של הטקסט כולו, כדי שיצליח להשיג את התוצאה המבוקשת.

עורך טוב שיצליח לבצע עבודה מקצועית ולראות את התמונה הכוללת מעבר לעריכה לשונית, צריך להיות בעל ידע וניסיון בעריכה עיתונאית, עריכת תוכן לאתרי אינטרנט ועריכת תוכן שיווקי לפני הבאה לדפוס. כל שירותי התוכן במליס מתאפיינים בסטנדרט גבוה במיוחד, בזכות עורכי תוכן מצטיינים מהשורה הראשונה וניסיון של יותר מ-12 שנים בעריכת תוכן, כתיבה שיווקית וניהול תוכן בעיתונות הארצית ובאתרי אינטרנט מובילים בישראל – ביניהם אתר “TheMarker”, “כלכליסט”, “וואלה”, ידיעות תקשורת ועוד.

כשעובדים איתנו, עובדים עם הטובים ביותר

במליס לא מעגלים פינות: אצלנו לא תמצא שגיאות כתיב, טעויות פיסוק, רווחים מיותרים או טקסט לא מיושר. צוות העורכים שלנו כותב ועורך תוכן מכל סוג במקצועיות רבה וללא פשרות, ומפיק כל מוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בין לקוחותינו נכללים הרשות לפיתוח הנגב, עיריית באר שבע, משרד עו”ד מיתר ליקוורניק ושות’, המרכז הרפואי בריאותא, חברת פיליפ מרטינ’ס ישראל ורבים אחרים.

מלבד שירותי עריכה, אנו מספקים שירותי מיתוג, עיצוב ובניית אתרים, קופירייטינגכתיבה שיווקיתכתיבת תוכן לאתריםכתיבת הודעות לעיתונות וכתבות תדמיתפרסום ושיווק בפייסבוק, ניהול קמפיינים בטאבולה ופרסום באאוטבריין.

הפרויקטים שלנו