כתיבת פרופיל חברה

שירשים כל לקוח​

פרופיל חברה נועד לספק מידע ולכלול את המסרים השיווקיים הנכונים – כדי לסגור עסקה במהירות, ובמחיר הרצוי. עד כה, פרופילי החברה שכתבנו הובילו את לקוחותינו לסגירת עסקאות בשווי מיליוני שקלים

צור קשר

ניסוח פרופיל חברה או פרופיל עסקי

ניסוח פרופיל חברה או פרופיל עסקי דרושים לכל חברה, עסק או ארגון, ומיועדים בעיקר לצורך התמודדות במכרז, להפקה של תוכן שיווקי כמו ברושור, פולדר, או לעמוד ה”אודות” באתר האינטרנט. במקרים לא מעטים, פרופיל מקצועי ומרשים יצליח להוביל גם לסגירת עסקה במחיר המבוקש – בזכות רושם ראשוני מצוין.

לפרופיל עסק או פרופיל חברה יש חשיבות רבה עבור לקוחות, משקיעים או כל מי שמעוניין במידע נוסף – וזהו המקום הראשון אליו הוא יפנה כדי לקרוא עוד על הפעילות, המוצרים והשירותים של החברה או העסק. לכן, הפרופיל חייב להיכתב באופן מקצועי ואלגנטי, ולכלול בעדינות את המסרים השיווקיים המדויקים עבור הקורא אליו הוא מיועד.  

איך אנחנו עושים את זה?

אנו מספקים שירותי כתיבת פרופיל חברה וניסוח פרופיל עסקי בעברית, בהתאמה ללקוח ולסגנון הכתיבה המועדף – רשמי, שיווקי או אישי. כתיבת הפרופיל מתבססת על שאלון מוצר וקהלי יעד שהלקוח נדרש למלא בפירוט ועל מידע נוסף שיידרש על פי הצורך, ועוברת עריכה קפדנית עד לקבלת הנוסח הסופי.


הנה דוגמה לפרופיל חברה שכתבנו
בעיצוב גנרי:

דוגמא לפרופיל חברה


צוות איכותי מהשורה הראשונה

צוות מליס מורכב מבעלות השכלה אקדמית בתחומי משפטים, תקשורת, שיווק ופרסום, ומעיתונאיות לשעבר בעיתונות הכלכלית המובילה בישראל (כלכליסט, TheMarker). אנו בעלות ידע רב בניתוח שוק וקהלי יעד, כתיבת תוכן שיווקי, פרסום כתבות וניהול תוכן באינטרנט, וניסיון עשיר בניסוח פרופיל חברה ופרופיל עסק שעושים רושם מקצועי – ומובילים לסגירת עסקה. 

מה עוד אנחנו עושים?

בנוסף לכתיבת פרופיל עסקי או פרופיל חברה, אנו מספקים שירותי תוכן נוספים כגון כתיבת תוכן לאתר ועריכת תוכן, כתיבת כתבות שיווקיות, פרסום באאוטברייןפרסום בטאבולה, קופירייטינג ועוד.

 

מתעניינים בפרופיל חברה מקצועי ומרשים?
צרו איתנו קשר
!

הפרויקטים שלנו