פרסום בטאבולה:

קידום כתבה באתרי תוכן​

פרסום בטאבולה (Taboola) מקדם כתבות תוכן שיווקי באתרי חדשות ואתרי התוכן המובילים בישראל. אנו מפיקים כתבות ברמה עיתונאית, לצד ניהול הקמפיין ופרסום כתבות בטאבולה – שמוביל לחשיפה עצומה ולידים איכותיים במיוחד

צור קשר

פרסום כתבות בטאבולה

פרסום בטאבולה הוא הדרך הטובה ביותר כיום לשיווק באמצעות תוכן לצורך חשיפה גבוהה, הגדלת מכירות או גיוס לידים חדשים ואיכותיים. כתבה שיווקית טובה אשר עושה רושם של כתבה עיתונאית מעניינת ואוביקטיבית, מתפרסמת באתרי תוכן כמו “ynet”, “וואלה”, “ישראל היום” ובעשרות אתרי תוכן נוספים – ומאפשרת להפנות גולשים לרכישה באתר אונליין או להשאיר פרטים בסוף הכתבה לצורך יצירת קשר. 


איך עובדת שיטת הפרסום של טאבולה?

טאבולה (Taboola) היא הפלטפורמה הגדולה בישראל לפרסום כתבות וקידום תוכן שיווקי באינטרנט. פרסום בטאבולה מאפשר קידום כתבות שיווקיות באתרי תוכן מובילים כמו ynet, “גלובס” ו”ישראל היום”, כך שייחשפו בפני עשרות אלפי גולשים מדי יום.

כדי למקסם את כמות הפניות המגיעות מלקוחות פוטנציאליים, בכל כתבה שלנו המקודמת בטאבולה מופיע טופס לידים לצורך איסוף פרטי קוראים המתעניינים במוצר או בשירות המוצג בכתבה – ומגיעים היישר אל תיבת המייל.


איפה רואים את הכתבות שמתפרסמות בטאבולה?

בסוף כל כתבה שהגולש קורא, משובצים קישורים לכתבות נוספות שעשויות לעניין אותו – וביניהן הכתבה השיווקית המקודמת בתשלום. בלחיצה על הקישור, המודעה מובילה את הגולש אל התוכן המקודם, פעמים רבות מבלי שהקורא כלל מודע לכך שעבר לגלוש באתר אחר.

למה לפרסם בטאבולה?

  • פרסום כתבות באתרי תוכן מהפופולריים בישראל: ynet, “ישראל היום”, “גלובס”, ועוד.
  • קידום מסר שיווקי מעמיק באמצעות פרסום כתבה מפורטת ומנוסחת היטב.
  • זה אפילו לא נראה כמו פרסומת: הכתבות משובצות בין הכתבות הרגילות באתר.
  • הנעה לפעולה: בסוף כל כתבה, הקוראים מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני.
  • בניית קהל יעד איכותי: קוראי הכתבה נשמרים כקהל יעד, לצורך שיווק חוזר בפייסבוק או בגוגל.

 

פרסום כתבה בטאבולה מעניין אתכם?
צרו קשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

 

השיטה שלנו לפרסום בטאבולה

משרד מליס דיגיטל הוא בין המשרדים הראשונים בישראל לפרסום בטאבולה ופרסום באאוטבריין, עם ניסיון של מאות קמפיינים, כמעט בכל תחום אפשרי – מנדל”ן ולימודים ועד אסתטיקה והייטק. פרסום הכתבות והקמפיינים בטאבולה מנוהלים באופן אישי על ידי העורכת הראשית, מלי סנדלר בקר – עורכת לשעבר במוסף שוק ההון ובדסק החדשות של “כלכליסט” ו-“TheMarker”.

מלי סנדלר בקר, עורכת ראשית


כלל הצוות שלנו מורכב מעיתונאים לשעבר בעיתונות הכלכלית המובילה בישראל, המייצרים כתבה שיווקית מנוסחת היטב – תוך הקפדה על מבנה ותוכן איכותי ברמה גבוהה. אנו נפיק את הכתבה וננהל את הקמפיין והקידום הממומן של הכתבות תוך אופטימיזציה שוטפת במשך כל תקופת הפרסום – להשגת התוצאות הטובות ביותר.

הכתבות שלנו מאוחסנות באתר התוכן Web-Mine.co.il.


פרסום כתבות בטאבולה ושירותי תוכן נוספים

העבודה איתנו תבטיח לך תוכן ברמה הגבוהה ביותר בענף הדיגיטל הישראלי, לצד פרסום כתבות חכם, מדויק ומניעות לפעולה. זאת, הודות לידע ולמקצועיות יוצאי הדופן של הצוות שלנו – יותר מ-15 שנות ניסיון בעיתונות ארצית ובאתרי אינטרנט מובילים בישראל. 

בין הלקוחות שכתבנו עבורם כתבות וביצענו פרסום בטאבולה ניתן למנות את טוגדר השקעות המונים, המכללה האקדמית רמת גן, מכון אברהמסון, האוניברסיטה העברית, חברת אזורים, קבוצת הורוביץ, סוזוקי ישראל וקבוצת מכשירי תנועה, עץ ועצה ועוד רבים אחרים.

כמה דוגמאות לכתבות וקמפיינים שלנו:


פרסום כתבה בטאבולה מעניין אתכם?

צרו קשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

הפרויקטים שלנו