ניהול קמפיין ופרסום בטאבולה:

קידום כתבה באתרי תוכן​

טאבולה (Taboola) היא הפלטפורמה הגדולה בארץ לפרסום תוכן שיווקי. אנו מפיקים כתבות ברמה עיתונאית, לצד ניהול הקמפיין ופרסום בטאבולה שמייצר לידים איכותיים

צור קשר

פרסום בטאבולה: כתבות תוכן שמביאות לקוחות

שיווק באמצעות תוכן הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לגיוס לידים חדשים ואיכותיים במיוחד. השיטה שלנו פשוטה – ועובדת: כתבה שיווקית טובה שעושה רושם של כתבה עיתונאית מעניינת ואוביקטיבית, מתפרסמת באתר כמו ynet ובעשרות אתרי תוכן נוספים – ומאפשרת לגולשים להשאיר פרטים בסוף הכתבה לצורך יצירת קשר. 


איך עובדת שיטת הפרסום של טאבולה?

טאבולה (Taboola) היא הפלטפורמה הגדולה בישראל לפרסום כתבות וקידום תוכן שיווקי באינטרנט. פרסום בטאבולה מאפשר קידום כתבות שיווקיות באתרי תוכן מובילים כמו ynet, “גלובס”, “ישראל היום” או “וואלה!”, כך שייחשפו בפני עשרות אלפי גולשים מדי יום.

כדי למקסם את כמות הפניות המגיעות מלקוחות פוטנציאליים, בכל כתבה המקודמת בטאבולה נשתל טופס לידים לצורך איסוף פרטי קוראים המתעניינים במוצר או בשירות המוצג בכתבה – ומגיעים היישר אל תיבת המייל של המפרסם.


כך נראה פרסום כתבה ב-Taboola:

  
איפה רואים את המודעות האלו?

בסוף כל כתבה שהגולש קורא, משובצים קישורים לכתבות נוספות שעשויות לעניין אותו – וביניהן הכתבה השיווקית המקודמת בתשלום. בלחיצה על הקישור, המודעה מובילה את הגולש אל התוכן המקודם, פעמים רבות מבלי שהקורא כלל מודע לכך שעבר לגלוש באתר אחר.

למה כדאי לפרסם בטאבולה?

  • פרסום כתבות באתרי תוכן מהפופולריים בישראל: ynet, “גלובס”, “וואלה!” ועוד.
  • קידום מסר שיווקי מעמיק באמצעות פרסום כתבה מפורטת ומנוסחת היטב.
  • זה אפילו לא נראה כמו פרסומת: הכתבות משובצות בין הכתבות הרגילות באתר.
  • הנעה לפעולה: בסוף כל כתבה, הקוראים מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני.
  • בניית קהל יעד איכותי: קוראי הכתבה נשמרים כקהל יעד, לצורך שיווק חוזר בפייסבוק או בגוגל.


השיטה שלנו: פרסום כתבות שיווקיות ורימרקטינג לתוכן נוסף

מליס מתמחה בניהול קמפיינים, פרסום בטאבולה ופרסום באאוטבריין, מראשית התהליך ועד סופו. הצוות שלנו מורכב מעיתונאיות לשעבר בעיתונות הכלכלית המובילה בישראל, המפיקות כתבה שיווקית מנוסחת היטב – תוך הקפדה על מבנה ותוכן איכותי ברמה גבוהה. אנו נפיק את הכתבה וננהל עבורך את הקמפיין והקידום הממומן של הכתבות תוך אופטימיזציה שוטפת במשך כל תקופת הפרסום – להשגת התוצאות הטובות ביותר.


שיווק ופרסום באינטרנט בשני שלבים:

ראשית, אנו מושכים גולשים רלוונטיים לאתר באמצעות פרסום כתבה וקידום תוכן בטאבולה.

בהמשך, אנו משתמשים בידע הנצבר על הקוראים של הכתבה כדי להעלות קמפיין נוסף של מודעות רימרקטינג בפייסבוק או בטאבולה, במיוחד עבורם.

כל אחת מהכתבות שלנו מתפרסמת באתר התוכן שלנו – Web-Mine.co.il.

לא רק קידום בטאבולה: שירותי תוכן בסטנדרט גבוה

העבודה איתנו תבטיח לך תוכן ברמה הגבוהה ביותר בענף הדיגיטל הישראלי, לצד פרסום כתבות חכם, מדויק ומניעות לפעולה.

זאת, הודות לידע ולמקצועיות יוצאי הדופן של הצוות שלנו – יותר מ-15 שנות ניסיון בעיתונות ארצית ובאתרי אינטרנט מובילים, ביניהם דסק החדשות ומוסף שוק ההון של “כלכליסט” ו-“TheMarker”. בנוסף, לצוות שלנו ניסיון נרחב בתחום התוכן השיווקי והרשתות החברתיות, כולל שיווק בפייסבוק ופרסום באינסטגרם

בין הלקוחות שכתבנו עבורם תוכן שיווקי ניתן למנות את האוניברסיטה העברית, חברת אזורים, קנדה ישראל, קבוצת הורוביץ, סוזוקי ישראל וקבוצת מכשירי תנועה, עץ ועצה ועוד רבים אחרים.

 

עוד מידע וטיפים חשובים שעשויים לעניין אותך:

הפרויקטים שלנו